O nas

Zaprojektuj z nami własny napój!

Ex-Drink to jedna z pierwszych firm na polskim rynku zajmująca się produkcją i dystrybucją napojów energetycznych. W naszej ofercie posiadamy napoje Onyx Drink, jak również napoje produkowane na specjalne zamówienie Klienta. Zapoznaj się z naszą ofertą, a w przypadku zainteresowania skontaktuj się z nami. Odpowiemy Ci na każde pytanie, abyś sam mógł przekonać się o tym, że warto z nami współpracować!

Jesteśmy rozpoznawalną firmą, która na rynku krajowym i europejskim działa już od kilku lat. Naszych Klientów zaopatrujemy różnego rodzaju napoje: energetyczne, izotoniczne, funkcjonalne czy też w wody i soki dla dzieci. Współpracując z sieciami supermarketów, sklepów spożywczych, Klientów korporacyjnych, zespołów muzycznych, dyskotek czy klubów sportowych nabyliśmy ogromną ilość doświadczenia, która sprawia, że współpraca z nami dla każdego Klienta jest prawdziwą przyjemnością.

Jeśli więc planujesz produkcję własnego napoju reklamowego, to koniecznie skonktuj się właśnie z nami, z pewnością przygotujemy dla Ciebie ofertę, której nie będziesz w stanie odrzucić.