O nas

Zaprojektuj z nami własny napój!

Ex-Drink to jedna z pierwszych firm na polskim rynku zajmująca się produkcją i dystrybucją napojów energetycznych. W bieżącej ofercie produktów własnych posiadamy dwie serie napojów energetycznych dystrybuowanych na terenie całego kraju.

Od prawie dekady produkujemy, w różnych odmianach smakowych, napój Onyx Energy Drink, a od 2015 roku, cieszącą się wielkim zainteresowaniem konsumentów, serię Albański Raj, promującą hip-hopową formację Gang Albanii i jej kontrowersyjnego lidera Popka.

Drugim filarem działalności EX-Drink jest produkcja napojów na zlecenie podmiotów zewnętrznych. Od lat produkujemy zarówno dla zleceniodawców chcących posiadać własną markę napojów z przeznaczeniem do dystrybucji, jak i podmiotów wykorzystujących własny napój do celów promocyjnych i reklamowych. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem, które nabyliśmy produkując napoje na rynek krajowy i zagraniczny.

Jesteśmy kreatywni i elastyczni w projektowaniu precyzyjnie pod potrzeby klienta. Pomagamy na każdym etapie cyklu produkcyjnego, począwszy od koncepcji wstępnej, przez dobór smaku, aż po projekty graficzne.